DLA SZKÓŁ

Chcemy inspirować dzieci i młodzież i zapraszać ich do magicznego świata teatru. Pokazywać, że sztuka wysoka może być także emocjonująca i pełna pasji. Pomagać wychowawcom w wyrabianiu w dzieciach artystycznego gustu. Dostarczać młodym widzom niezapomnianych wrażeń. Projekt edukacyjny “Odkryj świat sceny!” ma to umożliwić.

Pragniemy współpracować z uczniami spoza naszych Szkół, którzy na co dzień z różnych powodów nie rozwijają swoich artystycznych talentów. Chcemy ich otwierać na piękno tańca klasycznego, akrobatyki, śpiewu. Od ponad dwudziestu lat troszczymy się o edukację artystyczną dzieci i młodzieży i widzimy, jak piękne efekty daje obcowanie ze sztuką.

Mamy nadzieję, że zainteresuje Państwa nasze zaproszenie i już niebawem rozpoczniemy satysfakcjonującą współpracę. Jest przecież tyle do odkrycia!

Propozycje dla szkół i przedszkoli   dzień z Teatrem Cortiqué

  • Pakiet edukacyjny udział klasy w spektaklu, zajęcia w Pracowni Literackiej na podstawie obejrzanego widowiska.
  • Pakiet edukacyjno-artystyczny udział klasy w spektaklu, zajęcia w Pracowni Literackiej na podstawie obejrzanego widowiska, zajęcia baletowe lub akrobatyczne.
  • Pakiet VIP udział klasy w spektaklu, zajęcia w Pracowni Literackiej na podstawie obejrzanego widowiska, zajęcia baletowe lub akrobatyczne, catering, zestaw gadżetów z naszych spektakli dla każdego ucznia.

 

Są to przykładowe zajęcia, które możemy zorganizować dla uczniów. Indywidualnie ustalamy z nauczycielami terminy zajęć oraz cennik. W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 573 316 736

ZADZWOŃ
i dowiedź się więcej

573 316 736

telefon czynny od pon.- pt.
(godz. 10.00-16.00)