DLA SZKÓŁ

Chcemy inspirować dzieci i młodzież i zapraszać ich do magicznego świata teatru. Pokazywać, że sztuka wysoka może być także emocjonująca i pełna pasji. Pomagać wychowawcom w wyrabianiu w dzieciach artystycznego gustu. Dostarczać młodym widzom niezapomnianych wrażeń. Projekt edukacyjny “Odkryj świat sceny!” ma to umożliwić.

Pragniemy współpracować z uczniami spoza naszych Szkół, którzy na co dzień z różnych powodów nie rozwijają swoich artystycznych talentów. Chcemy ich otwierać na piękno tańca klasycznego, akrobatyki, śpiewu. Od ponad dwudziestu lat troszczymy się o edukację artystyczną dzieci i młodzieży i widzimy, jak piękne efekty daje obcowanie ze sztuką.

Mamy nadzieję, że zainteresuje Państwa nasze zaproszenie i już niebawem rozpoczniemy satysfakcjonującą współpracę. Jest przecież tyle do odkrycia!

Szczegółowy przebieg projektu:
1.Wizyta Państwa Szkoły na jednym z naszych spektakli.

2. Wizyta naszego edukatora w Państwa Szkole. Poprowadzi on zajęcia z klasami, które udadzą się na spektakl (maksymalnie trzy godziny lekcyjne, grupy mogą zostać połączone. Aby zajęcia mogły się odbyć, na spektaklu musi pojawić się co najmniej czterdzieścioro uczniów z Państwa szkoły). W trakcie zajęć uczniowie omówią widziane widowisko i przygotują się do udziału w kolejnych etapach programu.

3. Konkurs dla uczniów Państwa szkoły. Zadaniem dzieci będzie przygotowanie krótkiej (maksymalnie 1 strona A4) wypowiedzi pt: “Moja ulubiona postać ze spektaklu …. to…” (klasy IV-VI) lub przygotowanie pracy plastycznej na ten sam temat (klasy I-III). Dla trójki uczniów (z każdego poziomu, czyli w sumie sześć osób), którzy najciekawiej uzasadnią swoją opinię, przygotowaliśmy zaproszenie do poznania naszego Teatru.

4. Wycieczka zwycięzców konkursu do naszego Teatru i Szkół Anny Niedźwiedź. Będą mogli obejrzeć wybrane zajęcia z naszej oferty, porozmawiać z pedagogami i uczniami. Odwiedzą Pracownię Kostiumów oraz salonik baletowy, poznają kompozytora spektaklowej muzyki. Ukoronowaniem spotkania będzie otrzymanie dyplomów z rąk Pani Dyrektor, Anny Niedźwiedź i krótka rozmowa.

ZADZWOŃ
i dowiedź się więcej

573 316 736

telefon czynny od pon.- pt.
(godz. 9.00-14.00)