Galeria

O spektaklu

Ach te Koty

Szalona, musicalowa rewia z kocim pazurem w tle! Broadwayowski show, w którym kocia ferajna zabierze Cię w podróż do samego Nowego Jorku, na paryskie ulice i do szczurzego podziemia! Wciągnij się w wir nieoczekiwanych zwrotów akcji i bądź świadkiem niespotykanych dotąd akrobacji, niezwykłego tańca i wokalu.

Daj się uwieść artystycznej ekstrawaganzie pełnej niespodzianek! Obserwuj jak główna bohaterka zmaga się z własnym strachem i jak kocie intrygi wciągają ją w nieznany świat rewii i niebezpiecznych przygód. Musicalowa opowieść dla małych i dużych widzów! 

Terminy nadchodzących spektakli:

14.01.2024
godz. 10:30, 13:00, 15:30
15.01.2024
godz. 9:30, 12:00
16.01.2024
godz. 9:30, 12:00

4.02.2024
godz. 10:30, 13:00, 15:30
5.02.2024
godz. 9:30, 12:00
6.02.2024
godz. 9:30, 12:00

Ach te Koty to spektakl dla całej rodziny i widzów w każdym wieku.

Czas trwania: 60 min

Teatr Cortiqué Anny Niedźwiedź

Opinie naszych widzów

 

Bilet indywidualny

Kup bilet na show, jakiego w Poznaniu jeszcze nie było! Spektakl jest unikatowym doświadczeniem dla całej rodziny. Dla dziecka to fantastyczna, baśniowa opowieść, a dla dorosłego broadwayowa ekstrawaganza! Każdy widz może kupić dowolną liczbę biletów w sprzedaży regularnej. Bilety indywidualne można również kupić w Biurze Obsługi Widza przy ul. Petera Mansfelda 4 w Poznaniu. Płatność możliwa jest gotówką i kartą.

Bilet VIP

Niech wizyta w Teatrze Cortiqué będzie wyjątkowym przeżyciem! Obejrzyj spektakl z najlepszych miejsc na widowni. Bilet VIP to także specjalnie przygotowany na tę okazję drink, przekąska oraz kameralna sala dostępna po spektaklu. W sali będzie można spotkać artystę, porozmawiać z twórcami widowiska, a także otrzymać pamiątkowy program teatralny. 

Bilet grupowy

Kup bilet grupowy dla rodziny lub przyjaciół i skorzystaj ze zniżki 15%! Bilety grupowe są dostępne przy rezerwacjach obejmujących minimum 12 osób. Bilety grupowe są dostępne na spektakle wystawiane w niedzielę. Jesteś zainteresowany biletem grupowym? Skontaktuj się z Biurem Obsługi Widza. Zniżka na bilety grupowe nie dotyczy spektakli dla szkół, które objęte są specjalną ofertą cenową.

BIURO
OBSŁUGI WIDZA

573 316 736

Bilety szkolne

Aby zarezerwować bilety szkolne należy skontaktować się z Biurem Obsługi Widza. Należy podać liczbę uczniów i opiekunów. Po dokonaniu przelewu nauczyciel otrzymuje bilety grupowe. Wydrukowane bilety należy wziąć ze sobą na spektakl. Cena jednostkowa biletu szkolnego to 65 zł. 

BIURO

OBSŁUGI WIDZA

573 316 736

Wykup cały spektakl

Kup cały spektakl dla 300 osób! Będzie to wyjątkowa forma prezentu dla pracowników Twojej firmy, fundacji, stowarzyszenia. Do kontaktu zapraszamy również dyrektorów szkół artystycznych i nauczycieli. Proponujemy wykupienie całego spektaklu połączonego z bankietem lub eleganckim przyjęciem. 

Chcesz wykupić cały spektakl? Skontaktuj się z Biurem Obsługi Widza.

BIURO

OBSŁUGI WIDZA

573 316 736

Twórcy

Dyrektor kreatywny:

– Anna Niedźwiedź

Reżyseria

– Sandra Napierała 

– Łukasz Banach

Muzyka: 

– Gabriel Kaczmarek

Choreografia: 

– Sandra Napierała, Łukasz Banach, Magdalena Kossakowska, Anna Süli

Asystent choreografa: 

– Magdalena Kossakowska

Konsultant i koordynator pracy wokalno-ruchowej

–  Renata Dobkowska

Kostiumy

– projekt: Zuzanna Malinowska

wykonanie i nadzór: Pracownia Kostiumów i Dekoracji

Projekty charakteryzacji:

Dariusz Kubiak

Stylizacja perukarska:

– Katarzyna Ufir

Scenografia:

– Max Rosen, Jacek Wysocki

Światło: 

– Max Rosen