Galeria

O spektaklu

Piękne i... koncert muzyki Teatru Cortiqué

Unikatowy koncert, podczas którego usłyszycie największe muzyczne hity z repertuaru Teatru Cortiqué  w nowych aranżacjach. Podczas koncertu zostaną po raz pierwszy wykonane utwory z zaplanowanej na rok 2023 premiery spektaklu Piękna i Bestia. To trzeba usłyszeć na  żywo!

Koncert to prawdziwa gratka dla widzów w każdym wieku, miłośników muzyki scenicznej, instrumentalnej, ale też  akrobatyki!

Dla wielbicieli Teatru Cortiqué to sentymentalna podróż po najpiękniejszych motywach muzycznych m.in. ze spektakli Królowa Śniegu czy Naturalion dookoła Świata.

Nowi widzowie dzięki starannie dobranemu repertuarowi będą mogli poznać jednego z najbardziej utalentowanych
i charakterystycznych kompozytorów młodego pokolenia – Gabriela Kaczmarka.

Na scenie zobaczycie wokalistów, muzyków i artystów o niepowtarzalnych głosach i charyzmie. Niektórzy z nich już wcześniej współpracowali przy produkcjach Teatru Cortiqué. Wokalistom i instrumentom będzie towarzyszyć akrobatyczna oprawa wizualna. Całość reżyserowana jest przez Annę Niedźwiedź. Twórczyni ponad 30. spektakli teatralnych. W swoich projektach łączy rozmaite dziedziny sztuki  tj. balet, akrobatykę, taniec.

Dochód ze sprzedaży biletów zostanie w całości przeznaczony na remont dachu Teatru Cortiqué i Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź.

Termin koncertu:

14.01.2023
godz. 16:00

Czas trwania: 60 min

Teatr Cortiqué Anny Niedźwiedź

Kup bilet   

 

Bilet standard

Kup bilet na unikatowy koncert utworów z repertuaru Teatr Cortiqué  w nowych aranżacjach. To niepowtarzalna okazja, żeby po raz pierwszy usłyszeć utwory z zaplanowanej na rok 2023 premiery spektaklu Piękna i Bestia. Każdy widz może kupić dowolną liczbę biletów w sprzedaży regularnej. Bilety indywidualne można również kupić w Biurze Obsługi Widza przy ul. Petera Mansfelda 4 w Poznaniu.  Bilety w jednolitej cenie sprzedawane są jako cegiełka wsparcia remontu dachu w siedzibie Teatr Cortiqué Anny Niedźwiedź i Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź.

Bilet VIP

Niech wizyta w Teatrze Cortiqué będzie wyjątkowym przeżyciem! Obejrzyj koncert z najlepszych miejsc na widowni. W cenie biletu otrzymasz program koncertu i zestaw gadżetów teatralnych. Poczuj się wyjątkowo i dodatkowo wesprzyj zbiórkę środków na remont dachu w siedzibie Teatru Cortiqué Anny Niedźwiedź i Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź! Pomóż młodym artystom nadal rozwijać swoją pasję!

VIP Złoty Mecenas

Bilet z najwyższej kategorii cenowej gwarantuje obejrzenie koncertu z najlepszych miejsc na widowni. W ramach biletu otrzymujesz ekskluzywny pakiet gadżetów teatralnych, obejmujących m.in. program teatralny, płytę z muzyką oraz inne niespodzianki. Bilet VIP Złoty Mecenas to także zaproszenie na elegancki bankiet z udziałem twórców i artystów Teatru Cortiqué.  Bilet VIP Złoty Mecenas w ogromnym stopniu wesprze zbiórkę środków na remont dachu w siedzibie Teatru Cortiqué Anny Niedźwiedź i Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź! Pomóż młodym artystom nadal rozwijać swoją pasję!