Naturalion dookoła Świata

Baletowy spektakl dla dzieci z elementami akrobatycznymi i wokalnymi. Spotkaj się oko w oko z ptakiem kiwi, niedźwiedziem i lwem! Podziwiaj gigantycznego słonia i egzotyczny taniec tukanów. Zachwyć się bogactwem kolorów papuzich piór! Niech hipnotyzujący śpiew Indian towarzyszy Ci w wędrówce po mokradłach, sawannach i lesie bambusowym. Daj się porwać widowiskowym akrobacjom na lianach w środku dżungli!

Premiera spektaklu online na VOD: 

23.10.2021.

Teatr Cortiqué Anny Niedźwiedź

Kup bilet

Więcej

Ach te Koty

Szalona, musicalowa rewia z kocim pazurem w tle! Broadwayowski show, w którym kocia ferajna zabierze Cię w podróż do samego Nowego Jorku, na paryskie ulice i do szczurzego podziemia! Wciągnij się w wir nieoczekiwanych zwrotów akcji i bądź świadkiem niespotykanych dotąd akrobacji, niezwykłego tańca i wokalu.

Terminy nadchodzących spektakli 

Spektakle dedykowane całym rodzinom, dla widzów w każdym wieku.

27.11.2021 – godz 16:00,
28.11.2021 – godz 10:30, 13:00, 15:30
29.11.2021 – godz 9:30, 11:30
30.11.2021  – godz 9:30, 11:30

ACH TE KOTY NOCĄ

Spektakl Ach te Koty nocą dedykowany młodzieży i widzom dorosłym.

Terminy nadchodzących spektakli

PREMIERA
26.11.2021  – godz. 19:00.

27.11.2021 – godz. 18:30.

Czas trwania: 60 min

Teatr Cortiqué Anny Niedźwiedź

Kup bilet

Tropem Białej Sowy

Spektakl Tropem Białej Sowy na VOD! Profesjonalna, filmowa produkcja Teatru Cortiqué Anny Niedźwiedź!

Powietrzne akrobacje, niesamowite kostiumy, artyści na wyciągnięcie ręki!

Spektakl zrealizowany online od 16.04 do 30.04.2021 r.

Więcej

Królowa Śniegu premiera on - line

Dzieło poznańskiego duetu – Anny Niedźwiedź i Gabriela Kaczmarka pod kierownictwem muzycznym dyrygenta Cheung Chau to monumentalne przedsięwzięcie na światowym poziomie! Muzyka Gabriela Kaczmarka do spektaklu Królowa Śniegu, nagrana przez orkiestrę Sinfonietta Polonia, Chór Cantani i solistów, pod batutą  Cheunga Chau, została nagrodzona dwoma srebrnymi medalami na międzynarodowym konkursie fonograficznym Global Music Awards w Los Angeles.

Spektakl emitowany on-line od 17.05.2020 do 1.06.2020

Więcej

Cylia

Barokowe stroje i niezwykłe charakteryzacje!
Tancerze na wyciągnięcie ręki!
Scena, którą możesz oglądać z trzech stron!

(Czas trwania spektaklu – 1 h 10 min)

Premiera spektaklu online odbyła się 4.04.2020

Teatr Cortiqué Anny Niedźwiedź

Więcej

ALICJA W KRAINIE CZARÓW

Zobacz monumentalne widowisko, które zachwyciło tysiące widzów w całej Polsce! Na dużej scenie spotkasz ponad 100 wykonawców, przekonasz się, jak brzmi aria Gąsienicy i zachwycisz się wirtuozerią gry na skrzypcach! To uniwersalny spektakl dla wszystkich fanów zabawy sztuką. Daj się przenieść do tajemniczej krainy baśni, czarów i niesamowitych przygód!

Spektakl „Alicja w Krainie Czarów” , którego amerykańska premiera miała odbyć się w USA w maju, odbędzie się w innym terminie. 

 

Więcej

Jezioro łabędzie - miniatura

Przepiękna klasyka baletu, którą pokochasz! Teraz w wyjątkowej odsłonie dla małych, średnich i dorosłych widzów. Poznaj piękno niezwykłej muzyki oprawione pięknym tańcem w wykonaniu najlepszych solistów w Poznaniu. Przygotuj się na niezwykłą podróż po najbardziej rozpoznawalnych elementach baletu Piotra Czajkowskiego!

Spektakl zrealizowany

Teatr Cortiqué Anny Niedźwiedź

Więcej

KRÓLOWA ŚNIEGU

W krainie wiecznego lodu, Pieśń Eskimoski, Ogród czasu – to tytuły scen składających się na tę piękną, wielopoziomową opowieść o sile przyjaźni i poszukiwaniu samego siebie. Ten spektakl dla dzieci stanowi kolejny przykład doskonałego mariażu baletu, opery i akrobatyki z autorską muzyką i literackim tłem. Jeśli dodać do tego zachwycającą warstwę plastyczną (kostiumy, charakteryzację, scenografię), można uzyskać odpowiedź na pytanie o sukces widowiska. Wszak bilety na “Królową Śniegu” znikają w błyskawicznym tempie wśród widzów w każdym wieku!

Spektakl zrealizowany

Więcej

Narodowy Teatr Edukacji - spektakle gościnne

W sezonie artystycznym 2019/2020 na scenie Teatru Cortiqué zagoszczą spektakle w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji.  Cieszymy się z tej międzyteatralnej współpracy, ponieważ jednym z celów istnienia naszej instytucji jest dostarczanie dzieciom i młodzieży okazji do kontaktu ze sztuką (także literaturą). Sceniczne propozycje Narodowego Teatru Edukacji są zaś oparte na lekturowych pozycjach dla młodych widzów, a zatem wpisują się w edukacyjną filozofię naszej poznańskiej sceny.

Zapraszamy do zapoznania się z datami spektakli!

 

Więcej

Naturalion ku Słońcu

Reżyseria – Anna Niedźwiedź
Muzyka – Gabriel Kaczmarek
Premiera – 2016, Aula im. B. Czajkowskiego

Niezwykła podróż po świecie przyrody – tak krótko opisać można ten wyjątkowy spektakl dla dzieci. Widzowie mogą w nim bowiem podziwiać nie tylko magię tańca klasycznego, ale także niecodzienne piękno akrobatycznych ewolucji wykonywanych niekiedy wysoko ponad ich głowami. Wszak wznosimy się ku Słońcu!

Kontynuacją spektaklu jest widowisko Naturalion dookoła Świata

 

Więcej

Festiwal Bajek - Edycja I

Termin zrealizowany
15-18.06.2018

Dla dzieci, młodzieży, rodziców i seniorów – 15-18 czerwca 2018 odbył się pierwszy Festiwal Bajek organizowany przez Teatr Cortiqué w Poznaniu we współpracy z Teatrem Wielkim im. S. Moniuszki w Poznaniu oraz Teatrem Animacji w Poznaniu. Jego celem, oprócz dostarczenia doznań artystycznych, było kształtowanie dialogu międzypokoleniowego, zgodnie z hasłem przewodnim wszystkich festiwalowych wydarzeń – “Bajka łączy pokolenia”.

Więcej

Poznańskie Spotkania Baletowe - edycja I

Termin zrealizowany
3.12.2017 (niedziela), godz. 16.00

POZNAJ GWIAZDY BALETU!

  • Wsłuchaj sie w głos baletowych autorytetów
  • Zobacz jak tańczą najlepsi tancerze
  • Posłuchaj dźwięków muzyki na żywo

Goście:

  • Emil Wesołowski
  • Maksim Woitiul
  • Melissa Abel
  • Eliza Schubert
  • Paulina Kostrzewska

Zapraszamy miłośników baletu w każdym wieku!
Czas trwania wydarzenia – 1,5 h

Więcej

Wiwat Szałaputki!

Gościnny spektakl lalkowy “Wiwat Szałaputki” w wykonaniu TeatRyle już w kwietniu na scenie Teatru Cortiqué!

Terminy zrealizowane:

22.04.2018 16.30
23.04.2018 10.30

 

Więcej