O spektaklu

PREMIERA PIĘKNA I BESTIA

Pomysł i reżyseria: Anna Niedźwiedź
Kompozytor: Gabriel Kaczmarek
Premiera – 2024, Teatr Cortiqué Anny Niedźwiedź

Kup bilet! 

Piękna i Bestia w baśniowej adaptacji Teatru Cortiqué! 

Francuska baśń z XVIII o księciu zamienionym w Bestię znana jest na całym świecie ze słynnej bajki Walta Disneya. Teatr Cortiqué powraca do korzeni francuskiej legendy i przenosi widzów do baśniowego lasu. 

Magiczny świat Elfów i pradawnych stworzeń ukrywa tajemnicę Bestii i miłości zdolnej pokonać wszelkie przeciwności. Spektakl reżyseruje według oryginalnego pomysłu – Anna Niedźwiedź, a muzykę wykonaną przez orkiestrę symfoniczną skomponował Gabriel Kaczmarek. 

Taniec, akrobatyka powietrzna, kostiumy inspirowane dziką naturą oraz mistyczny wokal przeniosą widzów w świat, który przekroczy ich najśmielsze wyobrażenia.

Piękna i Bestia to pełna wzruszeń historia opowiedziana językiem tańca, akrobatyki aerial i wokalu. Baśniowy las otwiera przed nami tajemnice głęboko skrywane przed światem.  Poczuj się jak w najpiękniejszej bajce i odkryj na nowo historię, która pozwala wsłuchać się w głos serca i natury.

Piękna i Bestia to historia pełna magii, mitycznych stworzeń i odwiecznej walki dobra ze złem.

Terminy nadchodzących spektakli:

17.03.2024 PREMIERA!
godz. 11:00, 13:30, 16:30
18.03.2024
godz. 9:30, 12:00
19.03.2024
godz. 9:30, 12:00 

21.04.2024
godz. 11:00, 13:30, 16:30
22.04.2024
godz. 9:30, 12:00
23.04.2024
godz. 9:30, 12:00

Piękna i Bestia to spektakl dla całej rodziny i widzów w każdym wieku.

Czas trwania: 60 min

Teatr Cortiqué Anny Niedźwiedź

Kup bilet! 

BILETY INDYWIDUALNE

Kup bilet na spektakl Piękna i Bestia dla całej rodziny!  Każdy widz może kupić dowolną liczbę biletów w sprzedaży regularnej. Bilety indywidualne można również kupić w Biurze Obsługi Widza przy ul. Petera Mansfelda 4 w Poznaniu. 

Bilet VIP

Obejrzyj spektakl z najlepszych miejsc na widowni. Bilet VIP to także spotkanie z artystami i twórcami widowiska po spektaklu, przekąski i napoje dla dzieci, a także lampka szampana dla dorosłych. W pakiecie VIP widzowie otrzymują również program teatralny i inne niespodzianki. Niech wizyta w Teatrze Cortiqué będzie wyjątkowym przeżyciem!

BILETY DLA SZKÓŁ

Kup bilet szkolny w cenie 65 zł. Aby zarezerwować bilety szkolne należy uzupełnić formularz rezerwacji, dostępny TUTAJ. W formularzu należy podać liczbę uczniów i opiekunów. Po dokonaniu przelewu nauczyciel otrzymuje bilety w  formie pliku PDF. Wydrukowane bilety należy wziąć ze sobą na spektakl.

BILETY GRUPOWE

Kup bilet grupowy dla rodziny lub przyjaciół i skorzystaj ze zniżki 15%! Bilety grupowe są dostępne przy rezerwacjach obejmujących minimum 12 osób. Bilety grupowe są dostępne na spektakle wystawiane w niedzielę. Jesteś zainteresowany biletem grupowym? Skontaktuj się z Biurem Obsługi Widza. Zniżka na bilety grupowe nie dotyczy spektakli dla szkół, które objęte są specjalną ofertą cenową.

Twórcy

Pomysł i reżyseria: Anna Niedźwiedź
Kompozytor: Gabriel Kaczmarek
Projekt kostiumów: Zuzanna Malinowska

 

Obsada

Szczegóły dotyczące obsady podamy już wkrótce!