O spektaklu

VAN GOGH

Pomysł i reżyseria: Viktor Davydiuk
Kompozytor: Gabriel Kaczmarek
Premiera – 2024, Teatr Cortiqué Anny Niedźwiedź

„Van Gogh” to spektakl baletowy inspirowany życiem i twórczością legendarnego postimpresjonisty. Stworzony przez Davydiuk Dance Company (reżyserem i choreografem jest Viktor Davydiuk), z emocjonalną muzyką Gabriela Kaczmarka, ukazuje wielkość i tragedię życia van Gogha w niezwykle wzruszający i inspirujący sposób.

Spektakl zabiera widzów w podróż po świecie artystycznej ekspresji, przedstawiając życie malarza takim, jakim było naprawdę. Jego niełatwe i burzliwe losy odzwierciedla choreografia śmiało wykraczająca poza ramy tańca klasycznego, wykorzystująca również taniec nowoczesny. Całość doskonale oddaje postać i twórczość artysty.

Na scenie widzowie będą mogli podziwiać międzynarodowy zespół tancerzy. Ich różnorodne style i umiejętności dotykają istoty życia legendarnego malarza, stając się prawdziwą ucztą dla zmysłów.

Wyjątkowej głębi i całości spektaklu dopełniają wizualne projekcje największych dzieł van Gogha, wyświetlane na ekranach LED.

Terminy nadchodzących spektakli:

19.10
godz. 16:00, 19:00 
20.10
godz. 13:00, 15:30, 18:00 
21.10
godz. 9:30 i 12:00

Spektakl dla widzów od ósmego roku życia

 

BILETY INDYWIDUALNE

Kup bilet na spektakl baletowy Van Gogh. Każdy widz może kupić dowolną liczbę biletów w sprzedaży regularnej. Bilety indywidualne można również kupić w Biurze Obsługi Widza przy ul. Petera Mansfelda 4 w Poznaniu.

Bilet VIP

Jako jedyny teatr w Poznaniu umożliwiamy niezwykłe spotkanie widzów z artystami w sali bankietowej, która znajduje się na drugim piętrze. Bilet VIP to jedyna taka okazja, aby po spektaklu spotkać się z artystami i twórcami, wymieniając się wrażeniami i dyskutując nie tylko o sztuce. Bilet VIP to także najlepsze miejsca na widowni i pakiet niespodzianek. Niech wizyta w Teatrze Cortiqué Anny Niedźwiedź będzie wyjątkowym przeżyciem!

BILETY DLA SZKÓŁ

Aby zarezerwować bilety szkolne należy skontaktować się z Biurem Obsługi Widza i wypełnić formularz rezerwacji dostępny tutaj. Spektakle szkolne odbywają się w poniedziałki i wtorki w godzinach przedpołudniowych. Przy rezerwacji, należy podać liczbę uczniów i opiekunów. Po dokonaniu przelewu nauczyciel otrzymuje bilety grupowe. Wydrukowane bilety należy wziąć ze sobą na spektakl. Cena jednostkowa biletu szkolnego to 65 zł.

BILETY GRUPOWE

Kup bilet grupowy dla rodziny lub przyjaciół i skorzystaj ze zniżki 15%! Bilety grupowe są dostępne przy rezerwacjach obejmujących minimum 12 osób. Bilety grupowe są dostępne na spektakle wystawiane w niedzielę. Jesteś zainteresowany biletem grupowym? Skontaktuj się z Biurem Obsługi Widza. Zniżka na bilety grupowe nie dotyczy spektakli dla szkół, które objęte są specjalną ofertą cenową.

Twórcy

Pomysł i reżyseria: Viktor Davydiuk
Kompozytor: Gabriel Kaczmarek