DLA SZKÓŁ

Chcemy inspirować dzieci i młodzież i zapraszać ich do magicznego świata teatru. Pokazywać, że sztuka wysoka może być także emocjonująca i pełna pasji. Pomagać wychowawcom w wyrabianiu w dzieciach artystycznego gustu. Dostarczać młodym widzom niezapomnianych wrażeń.

Pokazujemy uczniom piękno tańca klasycznego, akrobatyki, śpiewu. Od ponad dwudziestu lat troszczymy się o edukację artystyczną dzieci i młodzieży i widzimy, jak piękne efekty daje obcowanie ze sztuką.

 

Propozycje dla szkół i przedszkoli

Cztery warianty pakietów edukacyjnych:

1) Bilet na spektakl + omówienie spektaklu z naszą edukatorką
2) Bilet na spektakl + omówienie + warsztaty lalkarskie
3) Bilet na spektakl + omówienie + warsztaty ruchowe
4) Bilet na spektakl + omówienie + warsztat lalkarski + warsztat ruchowy +
obiad

Omówienie spektaklu przeprowadzone jest w formie interaktywnego wykładu, w którym dzieciom przybliżone zostają występujące postaci i walory artystyczne przedstawienia – czas trwania ok 45 min.

Warsztaty lalkarskie to zajęcia ze współpracującą z Teatrem Cortiqué profesjonalną animatorką lalek. Podczas warsztatów uczestnicy stworzą swoją własną lalkę i nauczą się ją animować – czas trwania ok 90 min.

Warsztaty ruchowe to zajęcia prowadzone przez jednego z pedagogów Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź na których uczestnicy poznają podstawy tańca, akrobatyki i ruchu scenicznego – czas trwania ok 60 min.

 

Wszyscy uczestnicy naszych zajęć otrzymają zestaw gadżetów od Teatru Cortiqué.

Indywidualnie ustalamy z nauczycielami terminy zajęć oraz cennik. W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 573 316 736

ZADZWOŃ
i dowiedź się więcej

573 316 736

telefon czynny od pon.- pt.
(godz. 10.00-16.00)