"Cylia" - spektakl dla dzieci

Reżyseria – Anna Niedźwiedź
Muzyka – Gabriel Kaczmarek
Premiera – 2017, Teatr Cortiqué w Poznaniu

Najbliższe wystawienia:

26.11.2017 godz. 10.30, 13.00,16.30
27.11.2017 godz. 9.00, 11.30,18.00

Kup bilet

Witaj w świecie spaktaklu dla dzieci “Cylia”! Przestrzeni niecodziennej, magicznej, bajkowej. Krainie, która z jednej strony opowiada o głębi ludzkich relacji, a z drugiej nawiązuje do tradycji kultury europejskiej doby baroku. A wszystko to w oprawie doskonałych kostiumów, charakteryzacji, scenografii oraz przejmującej muzyki autorstwa Gabriela Kaczmarka.

Poznaj repertuar teatru dla dzieci – bajkowego Teatru Cortiqué w Poznaniu.

Więcej

KRÓLOWA ŚNIEGU

Reżyseria – Anna Niedźwiedź
Muzyka – Gabriel Kaczmarek
Premiera – 2016, Teatr Wielki w Poznaniu

Najbliższe wystawienia:

27.03.2018 – godz. 11.00, 18.00
28.03.2018 – godz. 11.00, 18.00

Kup bilet

Miejsce wystawienia: Teatr Wielki w Poznaniu

W krainie wiecznego lodu, Pieśń Eskimoski, Ogród czasu – to tytuły scen składających się na tę piękną, wielopoziomową opowieść o sile przyjaźni i poszukiwaniu samego siebie. Ten spektakl dla dzieci stanowi kolejny przykład doskonałego mariażu baletu, opery i akrobatyki z autorską muzyką i literackim tłem. Jeśli dodać do tego zachwycającą warstwę plastyczną (kostiumy, charakteryzację, scenografię), można uzyskać odpowiedź na pytanie o sukces widowiska. Wszak bilety na “Królową Śniegu” znikają w błyskawicznym tempie wśród widzów w każdym wieku!

Odkryj repertuar teatru dla dzieci – bajkowego Teatru Cortiqué w Poznaniu!

Więcej

Naturalion ku Słońcu

Reżyseria – Anna Niedźwiedź
Muzyka – Gabriel Kaczmarek
Premiera – 2016, Aula im. B. Czajkowskiego

Niezwykła podróż po świecie przyrody – tak krótko opisać można ten wyjątkowy spektakl dla dzieci. Widzowie mogą w nim bowiem podziwiać nie tylko magię tańca klasycznego, ale także niecodzienne piękno akrobatycznych ewolucji wykonywanych niekiedy wysoko ponad ich głowami. Wszak wznosimy się ku Słońcu!

Repertuar teatru dla dzieci – bajkowego Teatru Cortiqué w Poznaniu – czeka na odkrycie!
Zapraszamy na spektakl!

Więcej

ALICJA W KRAINIE CZARÓW

Reżyseria – Anna Niedźwiedź
Muzyka – Gabriel Kaczmarek
Premiera – 2014, Teatr Wielki w Poznaniu

Oto baletowo-akrobatyczno-operowa reinterpretacja opowieści Lewisa Carrolla, która zachwyca widzów bez względu na wiek (spektakl widziało już ponad 18 tysięcy osób). Magnetyzuje energetyczną choreografią, uwodzi warstwą plastyczną, wzrusza dzięki niezwykłej narracji, dźwiękom i wykonawcom – na scenie widzimy bowiem uczniów poznańskich szkół artystycznych oraz współpracujących z nimi zawodowych artystów!

Poznaj repertuar teatru dla dzieci – bajkowego Teatru Cortiqué w Poznaniu! Oglądaj spektakl „Alicja w Krainie Czarów” goszczący na prestiżowych polskich scenach!

Spektakl wystawiany: Teatr Wielki w Poznaniu, Opera Nova w Bydgoszczy, Teatr Wielki w Łodzi, Filharmonia Świętokrzyska w Kielcach

Więcej